Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Działalność charytatywna » Działalność » działalność charytatywna » Bal Charytatywny - 26.01.2008 r.
- takimi słowy, zapożyczonymi od Janusza Korczaka, otworzył imprezę klubu LC Koszalin prezydent Ryszard Chrzanowski, którą to klub zorganizował... więcej
09/02/2013
W Szkole Podstawowej w Lejkowie niedaleko Koszalina odbyło się uroczyste spotkanie członków Lions Club Koszalin z dziećmi i młodzieżą. Klub ufundował... więcej
08/02/2008
26/01/2008

Bal Charytatywny - 26.01.2008 r.

Około 100 osób spędziło karnawałową noc w Hotelu GROMADA w Koszalinie, gdzie LC Koszalin zorganizował kolejny bal charytatywny. Wśród gości było wielu przyjaciół i sponsorów, z gościem honorowym Prezydentem Miasta Koszalin Mirosławem Mikietyńskim, którzy od lat uczestniczą w imprezach, organizowanych przez LC Koszalin. Przyjechali goście ze Szczecina, Poznania i okolicznych miejscowości. Tradycyjnie nie zabrakło Lionów z Bydgoszczy.

W programie balu było wiele atrakcji i niespodzianek, a sprawnie przeprowadzona licytacja obrazów, przyniosła kolejne środki na działalność Klubu na rzecz dzieci z rodzin patologicznych.

Jedną z niespodzianek była wspólna gra w Toto-Lotka. Członkowie LC Koszalin kupili 100 kuponów na losowanie, które odbywało się tego wieczoru i rozprowadzili je wśród uczestników balu. Wszyscy z dużym napięciem oczekiwali godz. 21:45, kiedy otrzymaliśmy informację o numerach wygrywających. Niestety wśród nas nie padła „szóstka”, ale emocji i zabawy było dużo.
Świetny zespół muzyczny i wodzirej sprawili, że goście we wspaniałej atmosferze tańczyli i bawili się do białego rana.

DG Katarzyna Gebert
Gubernator Okręgu 121 Polska kadencji 2007/2008