LIONS CLUB KOSZALIN
zainaugurował swoją działalność w grudniu 1995 roku.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue...
PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu w kadencji 2018/2019
Rafał Szlachcikowski

"Śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

- takimi słowy, zapożyczonymi od Janusza Korczaka, otworzył imprezę klubu LC Koszalin prezydent Ryszard Chrzanowski, którą to klub zorganizował dla dzieci z pobliskiej gminy Biesiekierz.
A działo się to 09.02.2013r. w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, w którym to wydarzeniu miałam przyjemność uczestniczyć.
LC Koszalin, dzięki uprzejmości i niebywałej serdeczności komendanta Centrum płk. dypl. Dariusza Sienkiewiczazorganizował spotkanie dzieci wraz z opiekunami, z żołnierzami sił powietrznych, którzy demonstrowali sprzęt lotniczy, bojowy, rakiety, uczyli strzelania, a także udostępniono do zwiedzania muzeum lotnictwa. Oczywiście nie mogło zabraknąć przepysznego żołnierskiego bigosu!
Miło było patrzeć na roześmiane i rozentuzjazmowane buzie dzieciaków, bezgranicznie zaangażowane w przydzielane im zadania.
Wystawiona księga pamiątkowa Centrum Szkolenia Sił Powietrznych pełna była serduszek i słoneczek w podziękowaniu za dostarczenie tylu wrażeń.
Na zakończenie spotkania, trochę zmarznięte, ale szczęśliwe dzieciaki zostały zaproszone przez członków LC Koszalin na poczęstunek do Burger Kinga.
Byłam pełna podziwu i uznania dla klubu za zorganizowanie imprezy, która przecież nie generowała zysków, ale niosła radość innym, a szczęśliwe dzieciaki były najlepszym podziękowaniem.
Brawo, Panowie!

2VDG Hanna Suchecka